Szent Erzsébet nap

Meghívó ünnepi programjainkra

Szentmise Kertvárosban

2018. november 18-án, vasárnap a kertvárosi Szent Erzsébet templomban ünnepi szentmisét mutat be Gedő Attila plébános atya.

A szentmisét gyermekeink énekével szeretnénk szebbé, emlékezetesebbé tenni, ezért az óvodások az óvónők felügyeletével és irányításával az oldallépcsőn fognak ülni.

A szülők a székeken foglalhatnak helyet.

A szentmise részeként, óvodánk Katica csoportja Szent Erzsébet-legendát ad elő.

Vasárnap, érkezés: 9 órától

Szentmise kezdete: 9.30

Szeretettel várjuk óvodásainkat, a kedves szülőket és nagyszülőket erre az ünnepi alkalomra!

Szent Erzsébet nap az óvodában

Ünnepi programmal várjuk a gyermekeket november 19-én, hétfőn az óvodában!

Délelőtt közös imát mondunk püspöki biztosunkkal, majd verssel, dallal emlékezünk Árpád-házi Szent Erzsébetre.

Hagyományainkhoz híven minden kisgyermek az Attila atya által megáldott „Szent Erzsébet kenyérrel” térhet haza.

A délelőtti program végén az ünnepi tortát minden gyermek saját csoportjában fogyasztja el.

Kérjük a kedves szülőket, hogy reggel ünneplő ruhába öltöztessék gyermekeiket!

Köszönettel:

Az óvoda munkaközössége