Nyílt napok az óvodában

Szeretettel várjuk nyílt napjainkra az óvodánkba készülődő gyermekeket és szüleiket 2018. március 12-én, 13-án és 14-én (hétfőtől-szerdáig), valamint március 22-én és 23-án (csütörtökön és pénteken).

Lehetőséget biztosítunk az érdeklődők számára, hogy közelebbről megismerhessék az óvoda nevelési gyakorlatát, belátogassanak egy-egy csoportba, találkozzanak a csoportban dolgozó óvó nénikkel, dajka nénikkel.

Az óvodavezető március 12-én, hétfőn 11 órától rövid tájékoztató keretében bemutatja az intézményt. Terveink szerint az érdeklődő szülőket és gyermekeiket óvó nénik kísérik végig az óvodában, a nyílt napokon délelőtt 9.30-tól 11.30-ig.

Az óvodában bármelyik óvónő készséggel ad felvilágosítást.Éljenek a lehetőséggel, látogassanak el hozzánk!

Szeretettel várjuk a szülőket, gyermekeket!